میدان ماهی دبی

در مرکز شهر و در خیابان دیره میدانی با نماد بزرگ و زیبا ماهی شکل وجود دارد. این میدان متصل کننده سه خیابان اصلی در شهر دبی می باشد. در اطراف میدان ماهی انواع بانک ها، صرافی، هتل های خوب و انواع رستوران های مطرح وجود دارد. مسافرین عزیز تور دبی می توانند پس از انجام کار های خود به این میدان بیایند و استراحت کنند.

همچنین در اطراف میدان ماهی مجتمع های تجاری بزرگ و بازار های خوبی نیز وجود دارد.

 

میدان ماهی دبی

 

میدان ماهی دبی

باغ معجزه دبی

شهر دبی مملو از پارک ها و باغ های متفاوت و دیدنی است یکی از آنها باغ معجزه می باشد که توسط گل های رنگانگ و بیشماری ساخته شده است. باغ معجزه به دلیل داشتن طولانی ترین دیوار گل در کتاب گینس نام خود را به ثبت رسانیده. 

در این باغ بیش از 45 میلیون گل های رنگانگ و 45 رنگ طبیعی بکار رفته است. شهری مملو از طاق گلها و مینی چتر های زیبا که تصویری زیبا را رقم زده اند. مسافرین عزیز تور دبی می توانند به این پارک بیایند و نهایت لذت و آرامش را تجربه نمایند.

 

باغ معجزه دبی

 

باغ معجزه دبی

پارک مشرف دبی

پارکی به مساحت 124 هکتار در نزدیکی فرودگاه بین المللی دبی وجود دارد که یکی از زیباترین دیدنی های دبی به شمار می رود. در این پارک خانه های مینیاتوری به سبک معماری های مختلف جهان به عنوان نمادی از کشورها بنا کرده اند که بسیار دیدنی و تماشایی هستند. از امکانات این پارک می توان به پیست اسکیت و دوچرخه، اسب سواری، مجموعه ورزشی آبی و وسایل بازی مختص کودکان اشاره نمود.

این پارک معروف که بسیار مورد توجه مسافرین تور دبی و گردشگران است در جاده الخوانیج واقع شده است. مسافرین عزیز می توانند از این پارک دیدن نمایند و در کنار خانواده اوقات خوشی را بگذرانند. 

 

 

پارک مشرف دبی

 

پارک مشرف دبی

موزه دبی

یکی از مناطق گردشگری که سالانه افراد زیادی را به خود جلب می کند، موزه ی دبی است. در این موزه سبک زندگی بادیه نشینی و قدیمی مردم و اهالی امارات را نشان می دهد. همچنین در این موزه مدرسه ای سنتی و اسلامی و بازاری بزرگ وجود دارد با مجسمه ها و مدل های زنده به زیبایی فرهنگ و تاریخ این کشور را بیان میکند. این موزه در سال 1971 میلادی در قلعه فهیدی بنا شده که در گذشته برای محافظت مردم شهر در برابر دشمنان استفاده می شده است. 

مسافرین تور دبی که علاقه مند به تاریخ فرهنگ و سبک زندگی مردم قدیم امارات هستند می توانند از این موزه دیدن کنند.

 

 

موزه دبی

 

موزه دبی

برج ساعت دیره دبی

در شرق دبی فلکه و میدانی وجود دارد که به عنوان نماد شهر دبی و یکی از مکان های مهم گردشگری به شمار می آید. فلکه برج ساعت در سال 1967 توسط معماری خارجی طراحی و به دست مهندسان داخلی عربی ساخته شده است. در اطراف این فلکه مراکز و دفاتر مهم و تجاری همچون دفاتر هواپیمایی بین المللی قرار دارد که اهمیت این منطقه را چندین برابر کرده است.

در تمامی کشور های جهان برج ساعت یکی از جاذبه های توریستی مهم به حساب میآید که دبی نیز از این کشور ها متمایز نیست. مسافرین عزیز تور دبی می توانند از این میدان دیدن کنند.

 

برج ساعت دیره دبی

 

برج ساعت دیره دبی