معبد هندو دبی

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری دبی، معبد هندوست که فقط مختص هندیان نیست بلکه امروزه یکی از مکان های جذاب گردشگری است. این معبد از سه قسمت به نام های کریشنا، سای بابا و شیوا تشکیل شده است. هرسال هندو های برای مناسبت های خاص و مختلف به معبد می آیند و همراه خود انواع پیشکش های خوب و متفاوت را به درگاه بت ها و مقدسات خود تقدیم می کنند.

مسافرین عزیز تور دبی می توانند به این معبد بیایند و از دیدنی هایش لذت ببرند.

 

 

معبد هندو دبی

 

معبد هندو دبی

کافی شاپ یخی دبی

در دمای 40 درجه گرما شهر دبی کافی شاپی رویایی با دمای زیر صفر وجود دارد تا گردشگران و مردم بومی حسی متفاوت را تجربه نمایند. کافی شاپ یخی چیل اوت اولین کافی شاپ یخی در سطح جهان نیست این ابتکار اولین بار در لندن بود و بعد ها در سطح جهان گسترش پیدا کرد. در کافی شاپ یخی دبی تمامی وسایل و دکوراسیون آن همه از یخ می باشد و به افرادی که مراجعه می نمایند قبل از ورود لباس های مخصوصی می دهند تا از سرما در امان باشند. 

منوی این کافی شاپ متنوع می باشد انواع نوشیدنی های گرم، پاستا، لازانیا، سوپ و ... را سرو می کند. زوج های جوان و مسافرین تور دبی که به دنبال تفریح و تجربه ای متفاوت هستند می توانند به این کافه سر بزنند.

 

 

کافی شاپ یخی دبی

 

کافی شاپ یخی دبی

باغ معجزه دبی

شهر دبی مملو از پارک ها و باغ های متفاوت و دیدنی است یکی از آنها باغ معجزه می باشد که توسط گل های رنگانگ و بیشماری ساخته شده است. باغ معجزه به دلیل داشتن طولانی ترین دیوار گل در کتاب گینس نام خود را به ثبت رسانیده. 

در این باغ بیش از 45 میلیون گل های رنگانگ و 45 رنگ طبیعی بکار رفته است. شهری مملو از طاق گلها و مینی چتر های زیبا که تصویری زیبا را رقم زده اند. مسافرین عزیز تور دبی می توانند به این پارک بیایند و نهایت لذت و آرامش را تجربه نمایند.

 

باغ معجزه دبی

 

باغ معجزه دبی

میدان ماهی دبی

در مرکز شهر و در خیابان دیره میدانی با نماد بزرگ و زیبا ماهی شکل وجود دارد. این میدان متصل کننده سه خیابان اصلی در شهر دبی می باشد. در اطراف میدان ماهی انواع بانک ها، صرافی، هتل های خوب و انواع رستوران های مطرح وجود دارد. مسافرین عزیز تور دبی می توانند پس از انجام کار های خود به این میدان بیایند و استراحت کنند.

همچنین در اطراف میدان ماهی مجتمع های تجاری بزرگ و بازار های خوبی نیز وجود دارد.

 

میدان ماهی دبی

 

میدان ماهی دبی

موزه دبی

یکی از مناطق گردشگری که سالانه افراد زیادی را به خود جلب می کند، موزه ی دبی است. در این موزه سبک زندگی بادیه نشینی و قدیمی مردم و اهالی امارات را نشان می دهد. همچنین در این موزه مدرسه ای سنتی و اسلامی و بازاری بزرگ وجود دارد با مجسمه ها و مدل های زنده به زیبایی فرهنگ و تاریخ این کشور را بیان میکند. این موزه در سال 1971 میلادی در قلعه فهیدی بنا شده که در گذشته برای محافظت مردم شهر در برابر دشمنان استفاده می شده است. 

مسافرین تور دبی که علاقه مند به تاریخ فرهنگ و سبک زندگی مردم قدیم امارات هستند می توانند از این موزه دیدن کنند.

 

 

موزه دبی

 

موزه دبی