رستوران بودابار دبی

معرفی رستوران : بی شک نام بودابار در میان برترین رستوران های دبی قرار می گیرد. این رستوران در هیچ زمینه ای از سایر رقبا کم نمی آورد. نه در معماری و دکوراسیون و نه در طعم غذاها! رستوران بودابار از سه سالن رستوران، یک بار و یک قسمت فضای باز تشکیل شده است. سالن اصلی رستوران بسیار زیبا طراحی شده است و دارای سقفی گنبدی شکل مانند معابد بودا است. در انتهای این سالن یک مجسمه غول پیکر بودا قرار گرفته است که گاهی صداهای عجیب و غریب از آن شنیده می شود. سمت دیگر سالن کاملا شیشه ای است تا مسافران تور دبی بتوانند نمای زیبایی از شهر در کنار دریا را تماشا کنند. نورپردازی این سالن ها هم با لوسترهای بسیار زیبایی که از سقف آویزان هستند صورت گرفته است. فضای روباز رستوران بسیار رویایی است و بر روی آب ساخته شده است. صرف غذا در این قسمت به شما این امکان را می دهد که هنگام صرف غذا از نسیم روح بخش دریایی نیز لذت ببرید.

رستوران بودابار دبی

منو رستوران : منوی این رستوران مملو از غذاهای چینی و تایلندی است. انواع سوشی نیز در این رستوران سرو می شود. سرآشپزها ملیت اصیل چینی و تایلندی دارند و در کار خود شدیدا خبره هستند. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت ها در این رستوران گران هستند.

پیشنهاد ما : یک رستوران فوق العاده با فضایی شگفت انگیز و غذاهای خوش طعم که پیشنهاد می کنیم در طول سفر خود تجربه صرف غذا در آن را از دست ندهید.

رستوران بودابار دبی

ساعت کاری رستوران : هفت شب تا یک بامداد برای سرو شام

موقعیت مکانی رستوران : منطقه دبی مارینا، خیابان المعریف، هتل گرسونور هاوس، رستوران بودا بار

رستوران بودابار دبی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید