مرکز خرید مزایا دبی

در خیابان شیخ زائد دبی 15 کیلومتری فرودگاه بین المللی دبی در سال 2000 مرکز خریدی خوب افتتاح گردید که علاوه بر فروشگاه های بزرگ با کالاهایی برند روز دنیا امکاناتی نظیر مجموعه سالن ورزشی تفریحی و آبی، اتاق ماشاژ، باشگاه بدنسازی و ... نیز ارائه می دهد. فروشگاه های این مجموعه شامل پوشاک، کیف و کفش، وسایل تزئینی، لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن، وسایل ورزشی، اسباب بازی و ... می باشد.

مسافرین عزیز تور دبی می توانند تمامی مایحتاج خود را با قیمتی خوب و ارجینال خریداری نمایند.

 

 

مرکز خرید مزایا دبی

 

مرکز خرید مزایا دبی

مرکز خرید کرامه دبی

از مراکز خرید ارزان و پرطرفدار میان ایرانیان که در منطقه کرامه دبی واقع شده است، مرکز خرید کرامه نام دارد که تمامی اجناس مانند وسایل تزئیناتی، پوشاک، کیف و کفش، اکسسوری ها، صنایع دستی، لوازم خانگی و برقی، لوازم آرایشی و بهداشتی و ... با قیمتی ارزان و کیفیتی مناسب به فروش می رسانند. مسافرین عزیز تور دبی که به دنبال مرکز خریدی با اجناسی ارزان و با کیفیت هستند مرکز خرید کرامه گزینه مناسبی خواهد بود.

 

 

مرکز خرید کرامه دبی

 

مرکز خرید کرامه دبی

مرکز خرید اربیان دبی

از مراکز خرید خوب دبی که در جاده خوانیج قرار گرفته می توان به مرکز خرید اربیان اشاره نمود. در این مرکز خرید بیش از 200 فروشگاه فعال در زمینه پوشاک، کیف و کفش، عطر و ادکلن، اکسسوری، لوازم منزل، وسایل آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی و ... موجود می باشد. همچنین مرکز خرید اربیان دارای امکاناتی نظیر پارکینگ، رستوران و کافه، شهربازی و ... میز می باشد.

مسافرین عزیز تور دبی می توانند تمامی مایحتاج خود را از مرکز خرید اربیان تهیه نمایند.

 

 

مرکز خرید اربیان دبی

 

مرکز خرید اربیان دبی

مرکز خرید میردف دبی

از مراکز خرید خوب دبی که در محله میردف واقع شده است، مرکز خرید میردف نام دارد که مجموعه ای از برند های روز دنیا در آن وجود دارد. در این مرکز خرید بیش از 400 فروشگاه مختلف اعم از پوشاک، کیف و کفش، وسایل ورزشی، عطر و ادکلن، طلا و جواهر، وسایل خانگی و برقی، اسباب بازی و ... فعالیت می کنند. از امکانات این مرکز خرید می توان به شهربازی کودکان، بیش از 80 رستوران بین المللی، سالن سینما و تئاتر و ... نام برد. 

مسافرین عزیز تور دبی می توانند خریدی خوب و مطمئن در این مرکز خرید داشته باشند.

 

 

مرکز خرید میردف دبی

 

مرکز خرید میردف دبی

مرکز خرید Day To Day دبی

یکی از مراکز خرید پرطرفدار در میان ایرانیان که در سال 1999 در منطقه دیره افتتاح شد، مرکز خرید دی تو دی می باشد. در این مرکز خرید انواع کالاهایی نظیر پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم و پوشاک ورزشی، اسباب بازی، لوازم برقی و ... را با کیفیت و قیمتی مناسب به فروش می رساند. مسافرین تور دبی که به دنیال جایی هستند تا بتوانند تمامی خرید های خود یکجا انجام دهند، مرکز خرید دی تو دی بهترین انتخاب خواهد بود.

گفتنی است مسافرین عزیز توجه نمایند قبل از خرید حتما از سلامت و اصل بودن کالا ها اطمینان حاصل نمایند.

 

 

مرکز خرید Day To Day دبی

 

مرکز خرید Day To Day دبی